Česká spořitelna Servis24 přihlášení

 

Česká spořitelna, která je částí Erste Bank Group, se stará v České republice o více než 5 milionů klientů. Patří spíše k „dražším“ bankám, co se týče poplatků. Internetové bankovnictví ale nabízí určitý únik od těchto vysokých plateb.

U standartního sporožira se platí za vedení účtu dvacet Kč, pomocí převedení účtu na Osobní a pomocí internetového bankovnictví se ale vedení účtu paradoxně zvýší na 69 Kč měsíčně, ale s tím, že další poplatky za kreditní kartu a elektronický měsíční výpis jsou zdarma. Aktivací výběrů z bankomatu České spořitelny jsou 3 výběry z bankomatu zdarma. Je možné tedy klesnout z teoretického schématu měsíčních poplatků ze 101 korun na 69 korun pomocí internetbankingu a České spořitelně. Vybrání peněz třeba v hypermarketu je taktéž zdarma na rozdíl od výběru na pobočce, kde je poplatek 65 Kč! Ale platit se musí i v internetbankingu za bezhotovostní transakce, které si vlastně sami naťukáme na naší klávesnici.

Službu internetbankingu nabízí Česká spořitelna pod jménem Servis24 a je přístupný videomanuál nebo psaný návod pro první login. Při první návštěvě Servis 24 je uživatelem vloženo do formuláře klientské číslo a heslo pro Telebanking a je třeba si nastavit nové heslo pro Servis24.cz. Službu lze zaktivovat i na pobočce Spořitelny.

<
Bezpečnostní prvky Servis 24 proti zneužívání jsou ochráněny klientským číslem, heslem, zákaznickým certifikátem nebo SMSkou, jejichž autorizaci je ale třeba provést na pobočce České spořitelny nebo o ni požádat dopisem. Díky Servis 24 lze hradit E-faktury firem ČEZ, E.ON, RWE a nově od 28. února i České pojišťovny. Kromě klasických operací, jako velikost zůstatku, pohyby, nastavení, změna či zrušení trvalého příkazu atd., je možné sjednat si předschválení spotřebitelského úvěru, kontokorentní úvěru či Chytré karty, dobýt si TWIST nebo O2 kartu a podobně.

V polovině roku ale Česká spořitelna prožila ne moc dobré období ohledně výpadků Servisu 24 kvůli přetížení při přihlášení. Česká spořitelna, která má největší množství klientů kteří využívají internetbanking (skoro 1,5 milionu), zmodernizovala svůj Servis 24 a nabídla tak zákazníkům lepší design a kvalitnější servis. 19. května vydala Česká spořitelna prohlášení, ve kterém se omlouvá za způsobené výpadky a špatné přihlašování a slíbila se, že nebude za květen účtovat poplatek 25 korun za Servis 24. V současné době je podle slov České spořitelny již systém stabilní. Servis24 přihlášení je tak možné bez problémů využívat.

Americká hypotéka je neúčelová půjčka, kterou bance ručíte nemovitostí. Nástroj hypotéka kalkulačka je velice jednoduchý. UniCredit bank je moderní banka nového tisíciletí.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Sponzorované odkazy:


Přihlášení Servis24 je velice primitivní. Mbank přihlášení lze i pomocí aplikace. KB.cz Moje banka je online banking nové generace. Půjčky ihned na Vašem účtu po vyplnění formuláře! Servis24 internetbanking je moderní aplikace. Pozor! Auta z exekuce za nízké ceny. Online portál počasí idnes je velice populární a oblíbený. Hubnutí s odbornými nutričními poradci ze Světa-zdraví.
Praktický život

Rady, nápady, vše pro praktický život,

Rychlá půjčka

Půjčíme Vám do výplaty až 10000 Kč ihned! Vše online a bez příjmů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!