Internetbanking Servis24

Česká spořitelna Servis24.cz je internetbanking od České spořitelny. Internetové bankovnictví je v dnešní době naprosto běžná součást služeb, které poskytují banky. Česká spořitelna není výjimkou a již řadu let provozuje internetbanking pod názvem Česká spořitelna Servis24 (CSAS Internetbanking). Díky technickým chybám se internet banka spořitelny docela dlouho potýkala s nedostatky této aplikace a sklízela za to kritiku. V dnešní době tato služba funguje o mnoho lépe.

Servis 24 – internetové bankovnictví od CSAS.cz

Internetové bankovnictví České spořitelny je online aplikace, pomocí které je možné ovládat svůj osobní účet (sporožiro – sporožirový účet u CSAS), provádět běžné finanční transakce, založit či zrušit trvalý příkaz a dělat další změny, nebo si zaregistrovat a objednat další služby této banky. Pokud již vlastníte bankovní účet u ČS, není nic snadnějšího, než si tuto službu objednat online. Mezi výhody aplikace Servis 24 Internetbanking České spořitelny patří hlavně online přehled nad financemi a transakcemi, jednoduché změny z vašeho domova a hlavně přístup k běžnému účtu 24 hodin denně (pokud nedojde k výpadku).

<
Aplikaci Moje banka provozuje Komerční banka. Vyberte si nejvýhodnější spořicí účet!

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Sponzorované odkazy:


Přihlášení Servis24 je velice primitivní. Mbank přihlášení lze i pomocí aplikace. KB.cz Moje banka je online banking nové generace. Půjčky ihned na Vašem účtu po vyplnění formuláře! Servis24 internetbanking je moderní aplikace. Pozor! Auta z exekuce za nízké ceny. Online portál počasí idnes je velice populární a oblíbený. Hubnutí s odbornými nutričními poradci ze Světa-zdraví.
Praktický život

Rady, nápady, vše pro praktický život,

Rychlá půjčka

Půjčíme Vám do výplaty až 10000 Kč ihned! Vše online a bez příjmů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!